Blog

1.9.2020 Nakliyerehberim

Cakir Logistics AVRUPA PİYASASINDAKİ KONUMUNU GÜÇLENDİRİYOR

İster paket, ister belge veya palet olsun, gönderilerinizi olması gereken yere zamanında ulaştıracağız. AVRUPA ye gönderiniz mi var? Hemen yardımcı olabiliriz. AVRUPA YA KARGO GÖNDERİM İŞLEMİNİN ADIMLARI Türkiye’den Avrupa ya kargonun ulaşma süresi ise alternatif taşıma modlarına göre oldukça avantajlı. Kuryemiz kargonuzu aldıktan sonra pazar günü hariç her akşam yapılan Parsiyel çıkışlarımızla gönderinizi yola çıkarıyoruz. Avrupa ya ortalama 5 iş gününde teslimat yapılabiliyor. İstanbul’dan yola çıkan bir Almaya kargosu en geç 96 saat içinde alıcısının adresinde olabiliyor.

Habere Git
7 Ağu 2020 TV8 LiveStyle

Cakir Lojistik ile Avrupa'da Taşıma ve Lojistik işleriniz Nasıl Daha verimli hale gelecek. İşte Cevabı

Cakir Lojistik ile Avrupa'dan Tüm Türkiye ve üçüncü ülkelere parsiyel ve komple taşımalarınızı ve depolama hizmetlerinizi en uygun ve en verimli şekilde tüm bilimsel teknolojik altyapıyı da kullanıp vede tüm teslim şeklinize göre de Ürünlerinizi ulaştırarak, sizi ticari anlamda rahat ettiren bir

Röportaj Detay
10.7.2020 Nakliyerehberim

Cakir Lojistik 4 KAT BÜYÜDÜ, 3 İLDE DAHA OFİS AÇIYOR

Cakir Lojistik Yetkilisi Mustafa ÇAKIR 2020’nin ilk beş ayında geçen yılın aynı dönemine göre iş hacmi, ciro ve karlılıkta Dört katlık büyüme kaydettiklerini vurguladı. Şirket bu yıl üç ilde daha ofis açmaya hazırlanıyor.

Habere Git