ÇAPRAZ TİCARET HİZMETLERİ

Cakir Lojistik olarak, müşterilerimizin bazen kargonuzu kendi ülkelerinde olmayan ülkelere taşımak zorunda olduklarını anlıyoruz. Çapraz eşyalar ekipleri, özellikle kuru yük, frigorifik kargo (reefers), ölçü dışı, değerli ve tehlikeli kargo olmak üzere tüm konteyner nakliye hizmetlerimizi desteklemektedir. Ekiplerimiz, rekabetçi fiyatlandırma, rezervasyonların güvenliğini sağlama, dokümantasyon kullanımı, izleme tesisleri ve taşıma öncesi düzenlemeler içeren kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Bu, yükünüzün nereye gideceği veya gideceği her yere, sizi yerel olarak destekleyen özel bir ekibinizin olacağı anlamına gelir.

Mevcut tesislerimiz, yükünüzün nakliye çevriminin her aşamasında sorunsuz bir şekilde geçişini sağlamamıza izin verir. Bu, seçkin müşteri hizmetleri seviyelerimiz ve özel olarak hazırlanmış, esnek çözümlerimizle birleştirilir. Mallarınızın dünyadaki her yere hızlı ve güvenilir bir şekilde aktarılmasını sağlamak için ölçek, deneyim, bilgi ve donanıma sahibiz. Geniş Havayolu bazlı taşımaya ek olarak (genellikle kendi trenlerimiz aracılığıyla), geniş bir envanterimiz bulunmaktadır:

Rekabetçi fiyatlandırma ile özel nakliye çözümleri

İz ve iz izleme ile zamanında uyarılar.

ISF dosyalama ve tam gümrük işlemleri Yerel taşımacılık ve kapıdan kapıya teslim.

Depolama ve depo seçenekleri.

Komple satınalma siparişi yönetimi.

Bizimle iletişime geçmek ve sunabileceğimiz ithalat ve kargo servislerini tartışmak isterseniz, olabilecek herhangi bir sorunuz veya endişeniz ile ilgili olarak bize yazabilir, arayabilir veya fakslayabilirsiniz.

Antrepo Hizmetleri