İtalya Karayolu Komple Parsiyel Taşıma

Cakir Lojistik İstanbul’dan haftada karşılıklı 2 sefer ile , Kırgızıstan, arasında ekpres grupaj karayolu taşımacılık hizmeti sunmakta, Astana'dan İstanbul'a ise haftada karşılıklı 2 sefer ile bu hizmeti vermektedir.

İtalya-Türkiye Karşılıklı Düzenli Konteyner Parsiyel Nakliyeleri

İtalya-Türkiye Karşılıklı Gemi Kargo Taşımacılığı

İtalya-Türkiye Karşılıklı Komple Konteyner Yük Nakliyat

İtalya-Türkiye Karşılıklı İthalat-İhracat Gemi Taşımaları

İtalya-Türkiye Karşılıklı Limandan Limana Taşımalar

İtalya-Türkiye Karşılıklı Kombine Taşımacılık (Deniz+Hava+Kara)

İtalya-Türkiye Karşılıklı Tehlikeli Madde Taşımaları

İtalya-Türkiye Karşılıklı Liman Navlun ve Gümrükleme

İtalya-Türkiye Karşılıklı Ağır Yük Denizyolu Taşımacılığı

Cakir Lojistik olarak sahip olduğumuz R2 belgesi ile hem öz mal araçlarımız hem de sözleşmeli araçlarımızla size en uygun fiyata İtalya nakliye, İtalya taşıma, İtalya Parsiyel ve İtalya lojistik hizmeti sağlıyoruz. Sahip olduğumuz geniş acenta ağı ile size en hızlı ve en ekonomik taşımacılık çözümünü sunuyoruz.

Parsiyel Taşıma

Küçük miktarlı ürünlerden büyük yükleme partileri oluşturularak ölçek tasarrufu sağlanan parsiyel araç taşımacılığı; çıkış günlerinin sıklığı nedeniyle komple taşımacılığa göre daha esnektir. Geniş hizmet ağı sayesinde, önceden belirlenmiş zaman aralıklarına uygun teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Cakir Lojistik, askılı, kapalı kasa, frigo, çift katlı treylerler; tenteli, kapalı kasa, frigo konteynerler ile farklı ekipman türlerini kullanarak esneklik yaratabilmektedir..