Kırgızıstan Karayolu Komple Parsiyel Taşıma

Cakir Lojistik İstanbul’dan haftada karşılıklı 2 sefer ile , Kırgızıstan, arasında ekpres grupaj karayolu taşımacılık hizmeti sunmakta, Astana'dan İstanbul'a ise haftada karşılıklı 2 sefer ile bu hizmeti vermektedir.

Kırgızıstan-Türkiye Karşılıklı Düzenli Konteyner Parsiyel Nakliyeleri

Kırgızıstan-Türkiye Karşılıklı Gemi Kargo Taşımacılığı

Kırgızıstan-Türkiye Karşılıklı Komple Konteyner Yük Nakliyat

Kırgızıstan-Türkiye Karşılıklı İthalat-İhracat Gemi Taşımaları

Kırgızıstan-Türkiye Karşılıklı Limandan Limana Taşımalar

Kırgızıstan-Türkiye Karşılıklı Kombine Taşımacılık (Deniz+Hava+Kara)

Kırgızıstan-Türkiye Karşılıklı Tehlikeli Madde Taşımaları

Kırgızıstan-Türkiye Karşılıklı Liman Navlun ve Gümrükleme

Kırgızıstan-Türkiye Karşılıklı Ağır Yük Denizyolu Taşımacılığı

Cakir Lojistik olarak sahip olduğumuz R2 belgesi ile hem öz mal araçlarımız hem de sözleşmeli araçlarımızla size en uygun fiyata Kırgızıstan nakliye, Kırgızıstan taşıma, Kırgızıstan Parsiyel ve Kırgızıstan lojistik hizmeti sağlıyoruz. Sahip olduğumuz geniş acenta ağı ile size en hızlı ve en ekonomik taşımacılık çözümünü sunuyoruz.

Parsiyel Taşıma

Küçük miktarlı ürünlerden büyük yükleme partileri oluşturularak ölçek tasarrufu sağlanan parsiyel araç taşımacılığı; çıkış günlerinin sıklığı nedeniyle komple taşımacılığa göre daha esnektir. Geniş hizmet ağı sayesinde, önceden belirlenmiş zaman aralıklarına uygun teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Cakir Lojistik, askılı, kapalı kasa, frigo, çift katlı treylerler; tenteli, kapalı kasa, frigo konteynerler ile farklı ekipman türlerini kullanarak esneklik yaratabilmektedir..