Pazar Geliştirme / Dış Ticaret Danışmanlığı

Cakir Lojistik olarak yıllardır yapmakta olduğumuz dış ticaret faaliyetlerinden edindiğimiz deneyimleri, Türk firmalarının gelişen dünya pazarlarında başarılı, etkin ve verimli faaliyet göstermelerine destek vermek amacıyla dış ticaret danışmanlığı ile pekiştirip deneyimli ve uzman kadromuzla hizmet sunmaktayız. Dış Ticaret Danışmanlığı hizmetlerimizde firmalarımızın uluslararası pazarlarda etkin ve verimli politikalar üretip başarılı olmalarına yönelik çözümler üretiyoruz. Ürünlerini yurtdışı pazarlarda pazarlamak isteyen firmalara Pazar araştırmaları yapıyor, bulunan müşterilerle tüm ihracat sürecini gerçekleştiriyoruz. Yurtdışı pazarlardan ürün tedarik etmek isteyen firmalarımız için en uygun üreticileri araştırıyor ve sağlanan anlaşma neticesinde tüm ithalat sürecini gerçekleştirerek firmalara anahtar teslimi çözümler sunuyoruz. Bunlara ilaveten firmanızın yurtdışı pazarlarda hedef olarak seçtiği ülkelere, sektörlere ve müşterilere yönelik etkin, verimli ve uzun vadeli bir ihracat yönetim stratejisi oluşturmasına, mevcut Pazar ve müşterilerle ilişkilerinizin geliştirilip yeni Pazar ve müşteriler bulmanıza, mevcut ihracat operasyonlarınızın tam zamanında, hızlı ve doğru bir şekilde yapılmasına yönelik stratejiler geliştiriyoruz. Ürününüze ve firmanıza güveniyor, uluslararası pazarlarda yer alarak satışlarınızı ve karlılığınızı arttırmak istiyorsanız, Hâlihazırda yaptığınız ihracatlarınızda operasyonel işlemlerinizin verimliliğini arttırmak, maliyetlerinizi en aza indirmek istiyorsanız, Tüm ihracat süreçlerinizin profesyonel ve kurumsal bir yapı kurularak sistemli bir şekilde yapılmasını, etkin, verimli, hızlı ve sonuç odaklı olmasını istiyorsanız, Size en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyacağız.

İhracat Danışmanlığı Hizmetlerimiz;

Firmanın Ve Ürünlerinin Analiz Edilerek İhracata Hazır Hale Getirilmesi

Kurumsal İhracat Sisteminizin Kurulması

Uluslar Arası Pazarlama Stratejilerinin Belirlenmesi

Hedef Pazarların Belirlenmesi

Pazara Giriş Stratejilerinin Oluşturulması

Potansiyel Müşterilerin Belirlenmesi Ve Gerekli Görüşmelerin Yapılmas

ı

İhracatın Ürünün Hazırlanmasından Müşteriye Ulaşmasına Kadarki Tüm Gümrük, Lojistik Ve Diğer Süreçlerin Organizasyonu Ve Yönetilmesi

Bu programla hedefimiz uzun yıllara dayanan dış ticaret tecrübemizi ülkemizin de ihtiyacı olan ihracat ayağında profesyonel olarak kullanarak ihtiyacı olan müşterilere sunmak ve bu sayede hem işletmelerin ürünlerini yurtdışına satarak büyümelerini sağlamak hem de ülkeye döviz girdisi sağlamaktır.