YETKİ BELGELERİMİZ

C2 YETKİ BELGESİ

  • C2 yetki belgesi Uluslararası ticari eşya taşımacılığı alanında özmal araçları ile taşıma yapacaklara verilir..
Detay

R2 YETKİ BELGESİ

  • R2 yetki belgesi ticari amaçla Uluslararası taşıma işleri organizatörlüğü yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilen belgedir. R2 yetki belgesi olan firmalar öz mal parkı haricinde piyasadan kiralık araç temin etme hakkına sahiptirler
Detay

K1 YETKİ BELGESİ

  • K1 Yetki belgesi, ticari amaçla yurtiçi eşya taşımacılığı yapacak, gerçek ve tüzel vergi mükelleflerine verilen belge türüdür. Bu belge türünde taşıma yapacak firmalar gerek ithalatçı gerekse ihracatçıya sadece öz mal araçları ile hizmet verebilirler.
Detay

MARKA KİMLİĞİMİZ VE SERTİFİKALARIMIZ

Marka Kimliğimiz

Logo biçimi, harflerin birbirine oranı ve yerleşimi kesinlikle değiştirilemez. Logo renk ve zeminde kullanımı için kurumsal renkler belirtildiği gibi tespit edilmiştir. Böylece farklı ihtiyaca göre uygun kullanımlar kurumsal bütünlük açısından uygun renklerle sınırlandırılmıştır.

Üyeliklerimiz

Firmamız Türkiyenin internet alanında en eski ve en büyük internet sitesi www.nakliyerehberim.com.tr sitesinin Almanya gold sponsorlugu ve Yurtdışıda Birçok ülkede gold sponsoru olmuştur.

Nakliyerehberim Almanya Acentasıyız

2002 den beri yayında olan www.nakliyerehberim.com sitesi 2017 ocak ayında başlattığı her ülkede 5 adet seçilmiş nakliyeciyi, acenta olarak yuku olan fabrika kuruluşlarına güvenli nakliyeciler olarak bilgilarıne sunmaktadırdir. Bu kapsamda firmamız yaptıgı çalışmalarla Almanya acentası olmaya hak kazanmıştır.