Yapı Ürünleri Taşıma

Yapı sektöründeki firmalar farklı çeşitte ürünlere ihtiyaç duyarlar. İhtiyaç duydukları bu ürünlere de tek bir tedarikçiden değil farklı tedarikçilerden temin ederler. Böylece bu sektöre yönelik yapılacak taşımalarda dikkat ve zamanı iyi kullanmanın en önemli nokta olduğunu düşünüyor ve bu şekilde hizmetimizi gerçekleştiriyoruz..

Yapı malzemeleri taşımacılığı, özellikle inşaat malzemeleri ve benzeri hırdavat aletleri gibi ürünlerin nakliye süreçlerinde tercih edilen bir hizmet olarak öne çıkar. Yapı malzemeleri taşıma hizmetleri kapsamında, inşaat firmaları tarafından ihtiyaç duyulan hammaddelerin ve gerekli olan malzemelerin lojistik operasyonları gerçekleştirilir. Bu bağlamda, yapı malzemeleri nakliyeciliği kapsamında farklı alt başlıklardan bahsetmek mümkündür.

İnşaat Malzemeleri ve Aksesuarları Taşımacılığı

nşaat malzemeleri ve aksesuarları, yapı geliştirme süreçlerinde gerekli olan maddelerin ya da hırdavat ürünlerinin taşınması süreçlerinde tercih edilen hizmetler olarak öne çıkarlar. Bu bağlamda inşaat malzemeleri ve aksesuarları taşımacılığı kapsamında süreci kolaylaştıracak araçların kullanıldığını söylemek yanlış olmayacaktır. Tüm bunların yanı sıra, yapı inşaat süreçlerinde inşaat demiri, çimento ya da çelik gibi aksesuarların taşınması süreçlerinde de lojistik hizmetlerden yararlanılabilmektedir.

PCV ve Cam Doğrama Ürünlerinin Taşımacılığı

PVC ve cam doğrama ürünleri taşımacılığı taşınacak olan camların güvenliğini sağlayacak araçların kullanımı zorunluğu olduğundan profesyonel bir lojistik hizmetidir. Bu bağlamda PCV ve cam doğrama ürünlerinin taşındığı araçların yapısal olarak taşınacak olan ürünlerin güvenliğini sağlayacak donanımlara sahip olması gerekir. Özellikle uzun mesafeli taşımacılık işlemlerinde bahsi geçen donanımların olmaması durumunda cam ürünleri zarar görebilmektedir.

Seramik Taşımacılığı

Yapısal olarak narin bir materyal olan seramik, kırılabilir bir forma sahiptir. Onun bahsi geçen yapısal özelliği toplu gönderimlerde yaşanabilecek kırılmalardan dolayı ciddi maddi kayıplara yol açabilmektedir. Bu gibi kayıpların önlenebilmesi adına ise profesyonel seramik taşımacılığı yapan firmalarla çalışmak, ürünlerin güvenli bir şekilde gönderimi açısından yararlı olacaktır. Özellikle banyo ve mutfak ürünleri taşımacılığı dahilinde seramik gibi ürünlerin zarar görmeden uzun mesafelerde nakliye edilmesi amaçlanır.

İnşaat Vinç ve Aksamları Taşımacılığı

İnşaat vinci kiralama gibi başlıklar üzerinden birçok inşaat firması, ağır yüklerinin taşınması süreçlerini kolaylaştırmak isterler. Bu bağlamda inşaat vinç taşımacılığı gibi hizmetler, bahsi geçen firmaların ihtiyaç duydukları hizmetler olarak sınıflandırılırlar. Bu bağlamda inşaat vinç ve aksamlarının taşınması sürecinde nakliye firmalarının sağlamış olduğu donanımlardan yararlanabilirler.

Cakir Lojistik etkin kalite yönetim sistemleri uygulamalarıyla her zaman yanınızda.