YÜK TAŞIYICILARI

Yük Tayıcılarımız Sayesinde

Hemen hemen her kargo tipini ve yükleme veya boşaltma ortamını karşılayacak şekilde tasarlanmış bakımlı bir uzman ekipman envanteri sahibiz. Doğal olarak, Ansport Lojistik Aş. ayrıca yüklerinizin güvenli ve güvenli taşınması için uygun ekipmanı belirlemek için müşterilerimize gerekli rehberliği de sağlar. Yükleme veya boşaltma noktasındaki fiziksel veya çevresel hususları göz önüne alarak, dünya çapındaki uluslararası ve nakliye ekiplerimiz, bireysel yükler için uygun römorka tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyacaktır.

Mevcut tesislerimiz, yükünüzün nakliye çevriminin her aşamasında sorunsuz bir şekilde geçişini sağlamamıza izin verir. Bu, seçkin müşteri hizmetleri seviyelerimiz ve özel olarak hazırlanmış, esnek çözümlerimizle birleştirilir. Mallarınızın dünyadaki her yere hızlı ve güvenilir bir şekilde aktarılmasını sağlamak için ölçek, deneyim, bilgi ve donanıma sahibiz. Geniş Havayolu bazlı taşımaya ek olarak (genellikle kendi trenlerimiz aracılığıyla), geniş bir envanterimiz bulunmaktadır:

Rekabetçi fiyatlandırma ile özel nakliye çözümleri

İz ve iz izleme ile zamanında uyarılar.

ISF dosyalama ve tam gümrük işlemleri Yerel taşımacılık ve kapıdan kapıya teslim.

Depolama ve depo seçenekleri.

Komple satınalma siparişi yönetimi.

Bizimle iletişime geçmek ve sunabileceğimiz ithalat ve kargo servislerini tartışmak isterseniz, olabilecek herhangi bir sorunuz veya endişeniz ile ilgili olarak bize yazabilir, arayabilir veya fakslayabilirsiniz.

Antrepo Hizmetleri